STARTOVACÍ BALÍČEK

Startovací balíček zahrnuje VSTUPNÍ DIAGNOSTIKU a na ní navazující PRIVÁTNÍ LEKCI.

Je vhodný pro všechny začátečníky, kteří mají zájem o individuální nebo skupinové lekce. Využít jej mohou ale také ti, co se již nějaké formě cvičení či tréninku věnují a chtějí z něj vytěžit více!
Na úvod nejprve pomocí různých testů zjistíme stav Vašeho pohybového aparátu a promluvíme spolu o Vašich požadavcích a cílech, čeho chcete cvičením dosáhnout, případně probereme Vaše zdravotní potíže. V případě, že se věnujete nějakému sportu nebo jinému cvičení probereme způsob Vašeho tréninku a Vaše pohybové návyky, u žen po porodu zjistíme stav břišní stěny atd… Na základě zjištěných informací navrhneme nejvhodnější postup, zda zvolit spíše zdravotní nebo rovnou kondiční lekce a během navazující PRIVÁTNÍ LEKCE si vyzkoušíte všechny cviky, které by měli být „odrazovým můstkem“ pro Váš další trénink, případně navrhneme nejvhodnější kompenzační cvičení k Vašemu sportu či jiné aktivitě.
V rámci balíčku získáte navíc jako bonus volný vstup na jednu SKUPINOVOU LEKCI, který můžete po předchozí dohodě využít v jakékoliv skupinové lekci, kterou by jste rádi vyzkoušeli. Získáte tak představu o různých možnostech a variantách cvičení a můžete se pak rozhodnout, které formě tréninku dáte přednost. S výběrem vhodné skupinové lekce Vám ráda pomohu.

  • Cena balíčku je 800Kč.