Mirka Wollnerová

Služby

Zde naleznete kompletní seznam, popis a cenu nabízených služeb.

Hlavní položkou jsou PRAVIDELNÉ SKUPINOVÉ LEKCE VEDENÉ FORMOU KURZŮ pro širokou veřejnost rozdělené dle zaměření a obtížnosti na ZDRAVOTNÍ lekce, PŘÍPRAVNÉ kurzy pro začátečníky a KONDIČNÍ tréninky základní nebo pokročilé úrovně.

  • Zdravotní / kompenzační lekce pomáhají klientům bojovat aktivně proti bolestem a vrací jim radost z pohybu i v případě, že je zužují různé bolesti zad, hlavy, páteře, vyhřezlé plotýnky, bolest kloubů apod. Umožní tak i aktivním sportovcům odstranit jejich případné potíže, aby se mohli opět vrátit ke svému oblíbenému kondičnímu cvičení nebo sportu a zároveň je naučí cvičit a používat své tělo tak, aby nedocházelo k přetěžování a návratu bolestí.
  • Přípravné kurzy pro začátečníky. Jejich cílem je zlepšit dýchání, pohybové návyky, mobilitu kloubů, stabilitu trupu a celkové držení těla a seznámit klienty se správnou technikou cvičení.
  • Kondiční tréninky zlepšují fyzičku, sílu a vytrvalost, a pomáhají při hubnutí a formování postavy. V každém tréninku dbáme na spojení síly, stability a mobility, ne však na úkor zdraví! Každý cvik, každý pohyb musí být zdravý a tělu prospěšný.

Kromě pravidelných lekcí se podílím také na přípravě sportovních týmů i jedinců. V případě potřeby je možné sjednat fyziotrénink jako uzavřený kurz či individuální lekci, v nabídce je také pohybová diagnostika, konzultace či dárkový poukaz. 

Aktuálně probíhající kurzy naleznete v ROZVRHU, individuální, uzavřené i týmové tréninky jsou plánovány v případě volné kapacity dle přání a možností klienta.

Jestliže si s výběrem vhodné lekce nevíte rady, ať už jste na začátku nebo se cvičení již věnujete a chcete se rovnou zařadit do některého z nabízených kurzů, kontaktujte mne a s výběrem Vám ráda pomohu.


Pokud Vás v nabídce zaujal některý z kurzů, ale nenašli jste jeho pravidelné lekce v rozvrhu, informujte se o termínu jeho konání na uvedených kontaktech nebo se přihlaste k odběru novinek ZDE a budete o všech nově vypisovaných kurzech informováni e-mailem.