Mirka Wollnerová

Nabídka

Zde naleznete kompletní seznam, popis a cenu nabízených služeb, včetně diagnostiky a konzultace, a najdete zde také informace k doplňkovým službám jako jsou dárkové poukazy apod. Vybírat můžete z různých typů individuálních i skupinových lekcí a kurzů fyziotréninku rozdělených podle zaměření na ZDRAVOTNÍ, PŘÍPRAVNÉ ČI KONDIČNÍ.

  • Zdravotní, kompenzační či preventivní lekce pomáhají klientům bojovat aktivně proti bolestem a vrací jim radost z pohybu i v případě, že je zužují různé bolesti zad, hlavy, páteře, vyhřezlé plotýnky, bolest kloubů apod. Umožní tak i aktivním sportovcům odstranit jejich případné potíže, aby se mohli opět vrátit ke svému oblíbenému kondičnímu cvičení nebo sportu a zároveň je naučí cvičit a používat své tělo tak, aby nedocházelo k přetěžování a návratu bolestí.
  • Přípravné kurzy jsou vhodné pro začátečníky. Jejich cílem je zlepšit pohybové návyky, mobilitu kloubů, stabilitu trupu a celkové držení těla a seznámit klienty se správnou technikou cvičení.
  • Kondiční hodiny a tréninky zlepšují fyzičku, sílu a vytrvalost, a pomáhají při hubnutí a formování postavy. V každém tréninku dbáme na spojení síly, stability a mobility, ne však na úkor zdraví! Každý cvik, každý pohyb musí být zdravý a tělu prospěšný.

Jestliže si s výběrem vhodné lekce nevíte rady, ať už jste na začátku nebo se cvičení již věnujete a chcete se rovnou zařadit do některého z nabízených kurzů, kontaktujte mne a s výběrem Vám ráda pomohu.

Kromě pravidelných lekcí se podílím také na přípravě sportovních týmů i jedinců. Při tréninku využívám a kombinuji různé přístupy ke cvičení včetně DNS metody, Pilates programu, funkčního tréninku, animal flow atd.

Aktuálně probíhající kurzy naleznete v ROZVRHU, individuální i týmové tréninky jsou plánovány dle přání a možností klienta.


Pokud Vás v nabídce zaujal některý z kurzů, ale nenašli jste jeho pravidelné lekce v rozvrhu, informujte se o termínu jeho konání na uvedených kontaktech nebo se přihlašte k odběru novinek ZDE a budete o všech nově vypisovaných kurzech informováni e-mailem.