PRIVÁTNÍ LEKCE

*TATO SLUŽBA NENÍ MOMENTÁLNĚ DOSTUPNÁ! V případě zájmu lze zapsat do pořadníku.

Privátní lekce = jeden klient + jeden trenér.

Individuální trénink je určen všem, kteří chtějí cvičit bezpečně a chtějí dosáhnout výsledků v krátkém čase, nebo mají zdravotní stav takový, který nedovoluje práci ve skupině. Forma „jeden na jednoho“ umožňuje maximální přizpůsobení tréninku potřebám a cílům klienta.

Cvičení probíhá na základě POHYBOVÉ DIAGNOSTIKY, kterou klient absolvuje před svou první cvičební lekcí. V rámci této diagnostiky instruktor pomocí různých statických i dynamických pohybových testů zjistí Vaše pohybové nedostatky a případné odchylky v držení těla, seznámí se s Vašimi pohybovými návyky a případně rovnou navrhne první kompenzační cviky. Na úvodní privátní lekci tak získáte potřebné informace o možnostech a způsobu Vašeho tréninku, co a jak případně cvičit během dne a také jak postupovat, aby Vaše cvičení bylo efektivní a především bezpečné! V dalších společných lekcích se už budete plně věnovat Vašemu individuálnímu cvičení podle tréninkového plánu sestavenému na základě zjištění z pohybové diagnostiky.

U osobního tréninku se trenér věnuje speciálně jen jednomu klientovi, cvičení dávkuje podle jeho konkrétních potřeb, specifického držení těla a osobních cílů, zná jeho možnost a zdravotní omezení. Celou dobu jste pod neustálou kontrolou instruktora, čímž získáváte záruku, že cvičíte správně, zdravě a maximálně efektivně. Privátní lekce jsou vhodné pro klienty různé zdatnosti jako pravidelný trénink „šitý na míru“, ale také jako doplnění skupinového nebo domácího cvičení. Využít je mohou ženy těhotné  (individuální cvičení dle stupně těhotenství) nebo po porodu (konzultace a příprava pro bezpečný návrat ke cvičení), sportovci jako doplnění svého tréninku (kompenzační cvičení nebo kondiční trénink)  nebo pokračování rehabilitace po úraze či operaci, děti a junioři (prevence vadného držení těla, zdravotní cvičení u skolióz a jiných odchylek, kompenzační cvičení k různým jednostranným aktivitám, kondiční příprava k různým sportům…),  jedinci s různými bolestmi zad, kloubů, svalů, hlavy a pod.

PRVNÍ LEKCE = POHYBOVÁ DIAGNOSTIKA 

Účast 1 klienta.
Cena: 1000 Kč

PRIVÁTNÍ LEKCE 

Účast 1 klienta.
Cena: 750 Kč