PRIVÁTNÍ LEKCE

Privátní lekce = jeden klient + jeden trenér.

Individuální trénink je určen všem, kteří chtějí cvičit bezpečně a chtějí dosáhnout výsledků v krátkém čase, nebo mají zdravotní stav takový, který nedovoluje práci ve skupině. Forma „jeden na jednoho“ umožňuje maximální přizpůsobení tréninku potřebám a cílům klienta. Cvičení probíhá na základě úvodní diagnostiky, kterou klient absolvuje buď samostatně nebo v rámci startovacího balíčku před svou první cvičební lekcí.

U osobního tréninku se trenér věnuje speciálně jen jednomu klientovi, cvičení dávkuje podle jeho konkrétních potřeb, specifického držení těla a osobních cílů, zná jeho možnost a zdravotní omezení. Celou dobu jste pod neustálou kontrolou instruktora, čímž získáváte záruku, že cvičíte správně, zdravě a maximálně efektivně. Privátní lekce jsou vhodné pro klienty různé zdatnosti jako pravidelný trénink „šitý na míru“, ale také jako „občasné“ doplnění skupinového nebo domácího cvičení. Využít je mohou ženy těhotné  (individuální cvičení dle stupně těhotenství) nebo po porodu (konzultace správného návratu ke cvičení), sportovci jako doplnění svého tréninku (kompenzační cvičení nebo kondiční trénink)  nebo pokračování rehabilitace po úraze či operaci, děti a junioři (prevence vadného držení těla, zdravotní cvičení u skolióz a jiných odchylek, kompenzační cvičení k různým jednostranným aktivitám, kondiční příprava k různým sportům…),  jedinci s různými bolestmi zad, kloubů, svalů, hlavy a pod.

Privátní lekci ale můžete využít také jako svou první úvodní lekci ke skupinovému cvičení, kde s Vámi instruktor probereme všechny cviky z Vámi zvoleného skupinového kurzu a doporučí Vám případně jejich modifikaci vhodnou pro Vás. Pokud ji navíc zkombinujete v rámci startovacího balíčku se vstupní diagnostikou, kde instruktor pomocí testů zjistí Vaše pohybové nedostatky a případné odchylky v držení těla, získáte potřebné informace co a jak cvičit, a také jak postupovat, aby Vaše cvičení bylo efektivní a především bezpečné!

PRVNÍ LEKCE + DIAGNOSTIKA = STARTOVACÍ BALÍČEK 

Účast 1 klienta.
Cena: 1000 Kč

PRIVÁTNÍ LEKCE 

Účast 1 klienta.
Cena: 600 Kč 
Permanentka na 10 lekcí = 5 400 Kč/osoba (platnost 3 měsíce).