SPECIALIZOVANÉ A UZAVŘENÉ KURZY

Specializované a uzavřené kurzy jsou mimořádně vypisované kurzy pro omezený počet klientů. Zahrnují několik lekcí (60-75min), které jsou vždy zaměřeny na určitou skupinu klientů s podobnými pohybovými schopnostmi, vybraný druh tréninku nebo konkrétní problematiku. Kurz může být určen např. pro těhotné, po porodu, pro muže, pro seniory, pro děti atd. Uzavřený kurz lze zvolit jako způsob tréninku pro sportovní tým či pro zaměstnance firmy. Také je možné kurz vést výhradně se speciálním zaměřením na cvičení ve vývojové řadě (DNS), metodu Pilates formou matwork (cvičení na podložce s využitím malých pomůcek - overball, toning ball, Pilates ring, Pilates cop, elastiband apod.), funkční trénink apod. 

Menší počet klientů umožňuje instruktorovi lépe reagovat na případné chyby ve cvičení a ihned klientovi doporučit vhodnější variantu v případě, že zvolený cvik či poloha je pro něj nevhodná nebo příliš obtížná a není na ni ještě svalově připraven. Tím je zajištěna větší kontrola nad prováděnými cviky u všech klientů, což je zejména v začátcích, kdy je kladen důraz na změnu pohybových návyků a pokládají se základy správné  techniky cvičení velmi důležité.

  • Účast minimálně 6 a maximálně 12 klientů.
  • Náplň lekce je přizpůsobená dané skupině.
  • Cena: kurzovné je stanoveno paušálně dle typu a délky kurzu*
    * Kurzovné se hradí celé, buď převodem nebo hotově, a to vždy před zahájením kurzu!
  • Přihlášením do kurzu stvrzujete, že jste se seznámili se všeobecnými podmínkami a základními pravidly a souhlasíte s nimi.
  • Všeobecné podmínky a základní pravidla pro účast na kurzech naleznete ZDE.

V případě, že máte o některý z kurzů zájem, případně jste nenašli specializovaný kurz na Vámi požadované zaměření v aktuální nabídce, obraťte se na mne na uvedených kontaktech a pokusíme se společně najít řešení.
Pokud si přejete dostávat informace o nově vypisovaných kurzech a aktuálních termínech, přihlaste se k odběru ZDE.